Cyklostezky

Prakticky kompletní vybavení odpočinkových zón u cyklostezek

 

Cyklisté, bruslaři, rodiče s kočárky i pěší chodci mohou využít námi dodávaných odpočinkových zón podél cyklostezek. Nabízíme altány, stoly, lavice, odpadkové koše, stojany na kola dřevěné, kovové i nerezové, informační tabule, rozcestníky, mobilní WC zabudované v dřevěné kadibudce, ohniště a jiné prvky. Součástí dodávky bývá i dlažba pod přístřešky, mlatové cesty a závěrečná úprava okolí. Zajistíme i úpravu zeleně, neboť již několik let spolupracujeme se spolehlivou a osvědčenou zahradnickou firmou.

Podél cyklostezky nazvané „DO PRAHY NA KOLE“ jsme vybudovali několik odpočinkových zón. Stezka vede spoustou pěkných vesniček a díky tomu umožní a ev. i zvýší zájem mezi lidmi o pohyb na čerstvém vzduchu. Zaujmout Vás mohou jednotlivá místa, která jsou investorem vždy pečlivě vybrána. Na úsek Mnichovice – Světice je např. téma Ladova ves. U altánu můžete využít lavice, stoly, gril, mobilní WC, děti zde mohou vyzkoušet své znalosti na interaktivních tabulích i se dozvědět nějaké zajímavosti z informační tabule. Mimo jiné co je to Milíř a jak fungoval. Velká dřevěná socha čerta je vyřezána dle motivu pana Josefa Lady. Nad vším co bylo v této souvislosti realizováno mě osobní dohled sám vnuk pana mistra.

Jak daná místa vznikala? Investor vybral vhodné lokality pro umístění altánu, kolostavu, odpadkových košů a jiných mobiliářu. Po zaměření, vytyčení a započetí prací měla celá stavební akce pravidelné kontrolní dny, kde bylo dohlíženo na dodržení všech postupů a materiálů.

 

Schovejte se v nepřízni počasí v prostorném altánu