Služby

Poradenství

Plánujete výměnu, obnovu jednotlivých prvků nebo zcela kompletní realizaci zahrady, veřejného prostranství nebo hřiště u penzionu? Tak to jste na správném místě.

Neváhejte nás kontaktovat a společně připravíme návrh, který bude individuálně pro Vás. V případě, že nemáte dostatek času nebo energie a máte prvek vybraný, postačí zaslat email.

V případě, že jste naopak nenašli prvek, který by odpovídal všem Vašim požadavkům, kontaktujte nás! Vyrábíme i atypické prvky naplánované na konkrétní zakázky.

Vizualizace

Máte vymyšlený herní prvek nebo sestavu tématikou k Vašemu prostředí a musíte ji přednést kolegům? Nevadí, dáme ji „tvář“.

Projekty na klíč

Jste ve fázi příprav, rozhodování nebo před realizací? Nevadí. S každou z těchto etap před výrobou si umíme poradit a dokážeme Vám zajistit odbornou pomoc a případné zpracování.

Máte projekt na kompletní realizaci projektu na vybraném prostoru, který se týká více odborností a nevíte kde začít? Můžete u nás! Zajistíme si formou dodavatelských firem odborníky, kteří pod naším vedením práci odvedou dle projektu. Vám tak odpadnou starosti s komunikací v souvislosti s návazností prací. Po několikaletých zkušenostech spolupráce se zahradnickými, stavebními i instalatérskými firmami máme možnost s jistotu nabízet kompletní práce!

Servis a pravidelná kontrola

Servis jak záruční tak pozáruční samozřejmě nabízíme. S možností pravidelných návštěv vhodných i ke konzultacím.

Záruka kvality

Firma DŘEVOSLAV s.r.o. je držitelem certifikátů ČSN EN 1176, podle kterého prvky vyrábí! V první řadě nás zajímá bezpečnost dětí! Vzhledem k tomu, že doklady mají omezenou platnost, musíme jejich recertifikaci provádět pravidelně a to se v naší firmě děje. Naše prvky jsou a budou vyrobeny dle požadavku normy. Dřevěný materiál i komponenty z jiných materiálu zvolíme takové, aby odpovídali požadavkům.  Někdy se jeví levnější varianta jako vhodnější, ovšem na některých materiálech tomu je právě opakem.