Školní zahrady

Školní zahrada může být přírodní, zajímavá ke hře, nápadům i vzdělání.

⇓ Ukázka z vybraných fotek níže

Jak postupovat:

  • mít představu co požadujete, pro jakou věkovou kategorii
  • kontaktovat nás
  • zpracujeme Vám nabídku
  • po odsouhlasení dochází k zařazení do harmonogramu výroby
  • dovoz vyrobeného zboží s instalací
  • předání certifikátu

Zaujal Vás nějaký z našich prvků nebo jste naopak nenašli přesně to, co jste hledali? Neváhejte se na nás obrátit s dotazem. Jistě zvládneme najít „společnou řeč“ a vymyslíme takové řešení, které bude pro Vás to nejlepší.

Dodáváme jak jednotlivé prvky pro zahradu, tak i kompletní realizace celých zahrad. Ať již nově vznikajících, tak i rekonstrukce. Díky několikaleté spolupráci se spolehlivou zahradnickou firmou, jsme schopni Vám nabídnout kompletní dodávku. Pozáruční servis je pro nás samozřejmostí.

Přírodní akátové kůly i prkna lze využít mnoho straně. Nápaditosti se meze nekladou. Vyrábíme jak typizované prvky, tak i připravené přímo na míru pro danou zahradu. Prostě, aby se hodilo do konkrétní lokality.

Jak vše probíhá? Poté co nás kontaktujete se domluvíme oč máte zájem a domluvíme si případnou schůzku. Potvrdíme si cenu za očekávané prvky a práce. Vyřešíme určený prostor pro Vámi vybrané prvky, zda ho máte dostatek. Následně po odsouhlasení cenové nabídky začne probíhat výroba. Vyrábíme co největší možnou část prvků v naší výrobní dílně. Téměř kompletní prvky dovezeme na místo určení, kde probíhá samotná instalace. Pakliže prvek bude požadovat dle normy dopadovou plochu, tak tu samozřejmě také vyhotovíme. Předání vč. nezbytné papírové dokumentace v podobě certifikátu, prohlášení o shodě apod.

Není nutné, aby děti věděly, že se zrovna učí a naše prvky Vám k tomu mohou pomoci.

Garantujeme Vám dodání objednaného materiálu (dřeviny, lanových komponent apod.) nikoli náhrady.